Çağdaş Atan: “Yılın transfer bombasını patlatacağız”

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç ile teknik yönetici Çağdaş Atan, çevrimiçi toplantıda taraftarların sorularını yanıtladı.

Çağdaş Atan konuşmasında, “Sezon ortasında giden isimler oldu. Transfer tahtasını açtırmak kıymetli. Bir an evvel açtırmak daha da değerli. Daima irtibat halindeyiz. Liderimiz ile konuştum, önümüzdeki hafta transfer tahtasını açtıracağımızı düşünüyorum. Biz raporumuzu sunduk. Herkes bu rapor üstünde mutabık kaldı. Şayet her şey yolunda giderse önünüzdeki dönemin bombasını patlatacağız. Kemerlerinizi sıkı bağlayın. Hayal satmak istemem. Buraya yararlı olamayacaksam kalmam. Bu sene genç isimlere çok baht vermemiş üzere gözüküyoruz lakin o denli değil. Arif Kocaman, Bilal Beyazit, Akcah ve Uzodimma uzun mühlet baht buldu. Daha genç oyuncuları da vakit zaman oyuna aldık” diye konuştu.

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç ise, Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Tahlil Şurası’nın, Kayserispor’un Onur Bulut’a açtığı davada oy birliğiyle oyuncuyu haklı bulmasının akabinde Tahkim Kurulu’na gittiklerini hatırlatarak, “Şeriatın kestiği parmak acımaz. Geçen dönem imza atılması gerekiyordu atılamamış. Evvel Antalya kampında muahede yapılmıştı. Menajeri nedeniyle birkaç defa ertelendi. Sarsıntıdan evvel imza sirküleri alındı. Pazartesi sabah TFF’ye iletildi. O gece zelzele olmuştu. Beşiktaş ile Transfer gerçekleştirildi. UÇK futbolcuyu haklı buldu. Tahkim’e taşıdık. Oradan çıkacak sonuca bakacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir