Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hazırız, kararlıyız!

ANKARA (İGFA) – AK Parti’nin bugün İstanbul’da gerçekleştirdiği aday açıklama toplantısı akabinde toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunan AK Parti Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iştirakçilere teşekkür ederek, AK Partililere ileti verdi.

“Biz siyaseti hayırda ve hizmette bir yarış olarak görüyoruz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hangi pozisyonda bulunursak bulunalım birer AK Parti neferi olarak hepimizin gayesi ülkemize, milletimize ve kentimize aşkla hizmet etmektir. Bizim siyasi geleneğimizde rekabet isimler netleşince biter ve yerini kolektif dayanışmaya bırakır. Bugünden itibaren hepimizin yegâne misyonu, ismi açıklanan arkadaşımız için çalışmak, koşturmak, ter dökmek, başarısı için tüm samimiyetimizle, tüm gücümüzle çaba etmektir” sözlerini kullandı.

Şimdiye kadar hep bu şuurla hareket ettiklerini ve gölge düşürmediklerini tabir eden Erdoğan, “İnşallah bundan sonra da tıpkı halde hareket edeceğiz. Niyet hayır, akıbet hayır diyerek çıktığımız bu kutlu yolda tıpkı ihlasla, tıpkı içtenlikle yürüyeceğiz.Rabbim bizlere, ülkemize ve milletimize çok daha büyük hizmetler verme imkânı, basireti, azmi, gücü bahşetsin” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir