Fenerbahçe – Kayserispor maçı yok mu, neden yok, neden başlamadı? 28 Şubat FB – Kayserispor maçı bugün var mı, olmayacak mı, maç yarın mı?

2022-23 Türkiye Kupası yahut sponsorluk muahedesi gereği 2022-23 Ziraat Türkiye Kupası, Türkiye Kupası turnuvasının 61. tertibidir. Fenerbahçe – Kayserispor maçı yok mu, neden yok, neden başlamadı? 28 Şubat FB – Kayserispor maçı bugün var mı, olmayacak mı, maç yarın mı?

FENERBAHÇE KAYSERİSPOR MAÇI YOK MU, NEDEN YOK?

Fenerbahçe – Kayserispor maçı olağanda 28 Şubat 2023 tarihinde yani bugün oynanacaktı. Ancak maç ileriki bir tarihe ertelendi. Maç olağanda 28 Şubat 2023 saat 19:00 ‘da başlayacaktı. Maçın ne vakit oynanacağı bilinmiyor.

Yapılan açıklamaya nazaran maçın 28 Şubat-1 Mart yahut 2 Mart tarihlerinde oynanması bekleniyor.

FENERBAHÇE KAYSERİSPOR MAÇI ERTELENDİ Mİ, HANGİ TARİHTE OYNANACAK?

Fenerbahçe – Kayserispor maçı ertelendi. Maçın 1 yahut 2 Mart tarihlerinde oynanması bekleniyor.

FENERBAHÇE KAYSERİSPOR MAÇI NEREDE OYNANACAK?

Maç, İstanbul’da, Ülker Stadyumu’nda oynanacak.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MAÇLARI ERTELENDİ Mİ?

Ziraat Türkiye kupası ve Harika Lig maçları zelzeleden ötürü ileriki bir tarihe ertelenmişti. Ziraat Türkiye Kupası hakkında “Çeyrek final karşılaşmaları 28 Şubat, 1 ve 2 Mart’ta, Yarı final 1. maçları 4, 5 yahut 6 Nisan, yarı final 2. maçları ise 25, 26 yahut 27 Nisan tarihlerinde oynanacak.” açıklaması yapılmıştı. Ama bugünkü maçlar hangi tarihe ertelendi şimdi resmi bir açıklama gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir