Fernando Muslera’dan Icardi sözleri

Galatasaray’ın kaptanı Fernando Muslera, Mauro Icardi’yle ilgili, “Çok büyük bir oyuncu, çok büyük bir karakter. Onun geleceği ile ilgili haberler de var. Tekrar burada arkadaşlığımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Sarı-kırmızılı kadronun tecrübeli kalecisi Fernando Muslera, TRT Spor’un sorularını yanıtladı.

Galatasaray’da çok pahalı şampiyonluklar ve kupalar kazandığını söyleyen Muslera, “2011’de geldiğimde şampiyonluklar için geldiğimi söyledim. 15 tane kupa oldu. Seçemem hiçbirini. Hepsi birbirinden kıymetli. Bir sürü zorlukla gayret ediyorsunuz. Yeterli anlarınız, berbat anlarınız oluyor. Hepsini birlikte seçmem gerektiğini düşünüyorum.” dedi.

Arda Güler’in Real Madrid’e transferini pahalandıran Uruguaylı kaleci, “Çok gurur duydum. Bu yaşında Real Madrid’e gitmesi çalışmasıyla da ilgili. Alanda izlemeyi de seviyorum. Kulübü ve kendisi ismine da memnun oldum. Tıpkı vakitte kendi yaşındaki çocuklara örnek de.” açıklamasında bulundu.

Lucas Torreira ve Mauro Icardi’yle ilgili de açıklamalarda bulunan Muslera şunları söyledi, “Torreira ile ulusal ekipten da arkadaşız. Evvelden gelen bir arkadaşlığımız vardı. Mauro da komşu ülkemizden. Çok büyük bir oyuncu, çok büyük bir karakter. Onun geleceği ile ilgili haberler de var. Tekrar burada arkadaşlığımızı sürdüreceğiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir