Foça’da Kaymakam Türköz Başkanlığında Seçim Güvenliği ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı


14 Nisan Cuma günü İlçemiz Kaymakamlık Kyble Toplantı Salonunda Sayın Kaymakamımız Mehmet TÜRKÖZ başkanlığında 14 Mayıs Pazar günü yapılacak seçimlere ilişkin Seçim Güvenliği ve Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Toplantıya Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Şenol ÇELİKER, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hakan ARIKAN, İlçe Emniyet Müdürü Ergül ÇETİN ,Sahil Güvenlik 109 Bot Komutanı Yüzbaşı Mehmet BALCI, Yüksek Seçim Kurulu Yetkilileri ve Siyasi Parti temsilcileri katıldı.

Toplantıda 14 Mayıs seçimlerinin güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için alınması gereken önlemler, kurum ve kuruluşların görev ve sorumlulukları, koordinasyonu gerektiren hususlar vb. konular görüşüldü.

Kaymakam TÜRKÖZ, seçimlerin demokrasinin bir gereği olduğunu, sonucu ne olursa olsun demokrasinin galip geleceğini, yapılan bu toplantının seçimlerin güvenli ve huzurlu bir şekilde tamamlanması açısından faydalı olduğunu belirterek 14 Mayıs Seçimlerinin ilçemiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Toplantı katılımcıların iyi dilek ve temennileriyle son buldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir