Kısa Kısa Cadde

Bolu günlüğü

Çaba Derneği idare heyeti üyeleri, Bolu seyahati düzenledi. Eda Kosif, İpek Başyazıoğlu, Hasret Zehebi ve Sıla Öztürk’ün de ortalarında yer aldığı isimler, Sinek Yaylası’nda düzenlenen ‘Ormandan Tabağa’ isimli aktifliğe katıldı. Ormanda yörenin meşhur farklı çeşitteki mantarlarını toplayan grup, toplumsal medyadan paylaştığı karelerle beğeni topladı.

Renkli parti

İllüzyon Müzesi’nin üçüncü yıl partisi, evvelki akşam Beyoğlu Narmanlı Han’da düzenlendi. Aktifliğe katılan ünlüler aradında Onur Büyüktopçu, Nisa Bölükbaşı, İstek Esendemir ve sevgilisi Seher Özkan vardı. Renkli parti sabahın birinci ışıklarına dek sürdü.

Hayranlarıyla buluştu

Melis İşiten’in ‘Hikayemi Ben Seçtim’ isimli yapıtının imza günü renkli anlara sahne oldu.

Melis İşiten, birinci kitabının imza günü için geçtiğimiz gün Trump AVM D&R Mağazası’nda kitapseverlerle buluştu. Oyuncunun ‘Hikayemi Ben Seçtim’ isimli kitabı için düzenlenen aktiflik, ağır ilgi gördü. İşiten’in kaleme aldığı bayan öykülerinden oluşan eser, kabuklarını kırıp farklı çatlaklardan yaşama süzülmüş birbirinden farklı bayanların aşkları, tutkuları, hayalleri ve savaşlarını anlatıyor.

Üç konserlik turne

Emir Can İğrek, Epifoni tertibi ile üç konserlik bir turnede hayranları ile buluşacak. Müzikçi, 23 Aralık’ta Ankara Congresium’da, 24 Aralık’ta Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde ve 25 Aralık’ta Kayseri Erciyes Kültür Merkezi’nde sahne alacak.

Klip heyecanı

Harun Tanış, ‘Senden Bana Kalan’ müziğini klipte taçlandırdı. Bestekar olarak 100’den fazla yapıtı bulunan müzisyen, ağır sahne çalışmaları nedeniyle yıllar sonra çıkardığı birinci albümünün klibi için heyecan duyuyor.

Evlilik teklifi yağıyor

Fulin, toplumsal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Günün iki saatinde Instagram’dan gelen bildirileri okuyan şarkıcı, “Sevenlerimle irtibat halindeyim. Gün içinde binlerce bildiri geldiği oluyor. Lakin erkek hayranlarımdan genelde evlilik teklifi yağıyor. Kalbim şu an aşka kapalı. Yeni çıkacak modülüme odaklandım” dedi.

Bursa günlüğü

İkinci çocuklarını kucağına almaya hazırlanan Burcu Kara ile Fırat Parlak, Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesini gezdi. Suuçtu Şelalesi önünde eşi ve oğlu Ali Çınar’la çektirdiği kareyi Instagram’dan paylaşan oyuncu, “Çok keyif aldık. Şahane parklar gördük, ormanları dolaştık ve Kemalpaşa tatlısı yedik. Tabiatta olmak bize en yeterli gelen şey” diye yazdı.

Kendi mahallesinde

Gazapizm, İstanbul’da başladığı büyük projesinin finalini +1 Sunar: Gazapizm Senfoni İzmir 2022’yle memleketi İzmir’de yaptı. 10 binin üzerinde müzikseverin izlediği son konseri için Gazapizm, “Bugün burada bir hayalim daha gerçekleşiyor. Siz gerçekleştiriyorsunuz. Kendi mahallemizdeyiz. Beğenilen geldin İzmir!” dedi.

12 bin şahsa söyledi

Berkay, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nde izleyici karşısına çıktı. Galataport Meydan Açıkhava Sahnesi’ni dolduran yaklaşık 12 bin kişi, soğuk havaya karşın konserin sonuna kadar müzikçiye eşlik etti. Berkay, “Çok hoş görünüyorsunuz. Hava biraz soğuk. Daima hareketli eserler söyleyeceğim” diyerek eğlendirdi.

Yoğun tempoda

Altay, Aqua Florya AVM’de objektiflere takıldı. Restoran çıkışı muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmeyen müzikçi, “Dostlarımla bir ortaya geldik, ağır tempoda çalışıyoruz. Her şey yolunda, sevmek ve sevilmek çok güzel” formunda konuştu.

‘Yanlış anlaşıldım’

Simge Ünal, Metropol İstanbul’da alışveriş tipindeydi. Geçtiğimiz günlerde bir sandviçe 300 TL verdiği için gündem olan model, “Aslında o çıkışım yanlış anlaşıldı. Ben yalnızca bir sandviçin o kadar değerli olmasına çok şaşırdım ve lisana getirdim. Sonra olanlar oldu” dedi.

Milano güzeli

Zeynep Bastık, Milano’dan fotoğraf paylaşmaya devam ediyor. Müzikçiye hayranları, “İtalya güzeli”, “Milano modası sana ayak uydursun” ve “Yine mükemmeller yaratıyorsun” üzere bildiriler gönderdi. Bastık, Atlantis Yapım’ın organize ettiği ‘Atlantis İmal Harbiye Açık Hava Konserleri’nde ise hem müzik hem de görsel şölen Zeynep Bastık, Milano’dan fotoğraf paylaşmaya devam ediyor. Müzikçiye hayranları, “İtalya güzeli”, “Milano modası sana ayak uydursun” ve “Yine mükemmeller yaratıyorsun” üzere bildiriler gönderdi. Bastık, Atlantis Yapım’ın organize ettiği ‘Atlantis Üretim Harbiye Açık Hava Konserleri’nde ise hem müzik hem de görsel şölen yaşattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir