Müge Anlı’ya damga vuran olay: “Fuhuş çetesi kızımı estetikle güzelleştirdi” dedi, gerçek çok başka çıktı

Müge Anlı, 9 yıldır göremediği kızını arayan Necla Hanım’a kızının bulunduğunu müjdeledi. Bu gelişmeye sevinmeyen Necla Ağaç’ın hali hem Müge Anlı’yı hem de ekran başındakileri şaşırttı. Necla Hanım’ın tepkisizliğine kayıtsız kalamayan Müge Anlı, yaşlı bayana şu soruyu yöneltti:

“Bir şey mi oldu? ‘Kızını buldum’ diyorum sevinmiyorsun. Sen buraya onun için gelmedin mi? Ben sana kızını getirdim, buna sevinmen gerekmiyor mu?”

“FUHUŞ ÇETESİ KIZIMI ESTETİKLE GÜZELLEŞTİRDİ”

Bir anda gözyaşlarına boğulan yaşlı bayan, kızının fuhuş çetesinin içinde olduğunu belirtip onu estetikle güzelleştirdiklerini söyledi.

CANLI YAYINDA BULUŞTULAR

Mynet’te yer alan haberde; Necla Hanım, Müge Anlı’nın sorusu üzerine, “Onların isimlerini verirse öldürürler. Bana ve öbür kardeşlerine bir şey yapmalarından tasa ediyorum. Kızıma sarılmak istiyorum, görmek istiyorum” sözlerini kullandı.

9 sene boyunca görüşmeyen Aynzeliha ve annesi Necla Hanım Müge Anlı sayesinde canlı yayında bir ortaya geldi. Genç kız annesine sarılmadı. Konuttan neden ayrıldığı sorulan genç kız kendisini şu sözlerle savundu:

“Estetik yaptırmadım, yalnızca dişlerimi yaptırdım. Programını izledikten sonra annemi aradım. Kendisiyle konuşmaya çalıştım. Fakat hiçbir biçimde anlaşamadık. Daha evvel de konuşuyorduk. Bu türlü bir durumdan bana hiçbir biçimde bahsetmedi. Çete olayı büsbütün palavra.”

Evden şiddet gördüğü için ayrıldığını belirten genç kız o devir 17 yaşında olduğunu vurguladı.

GENÇ KIZDAN KAN DONDURAN İTİRAF

“Benim babam ölene kadar beni dövdü. O ölünce ‘Kurtuldum’ dedim. Annem, kardeşlerimi doldurdu ve beni yeniden dövdürttü. Benim meskenden kaçmamın nedeni bu. Kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum” diyen genç kız, annesinin kendisini babasından kalan konutlar nedeniyle aradığını argüman etti.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir