Prof. Dr. Nuran Yıldız: “Soner Yalçın’ı savcılığa şikayet edeceğim”

Ankara Üniversitesi İrtibat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nuran Yıldız, Odatv imtiyaz sahibi ve gazeteci müellif Soner Yalçın’ın, dün kaleme aldığı, “Tam bir yıl önceydi… Kim, kimler yenildi aslında” başlıklı yazısı ile bugün yazdığı, “Ah Kılıçdaroğlu ah… Erdoğan’ın oyununa geldi” başlıklı yazılarını toplumsal medya hesabından paylaştı.

Prof. Dr. Yıldız, Soner Yalçın’ın “Tam bir yıl önceydi… Kim, kimler yenildi aslında” başlıklı yazısını, dün toplumsal medya hesabından, “Kimler yenildi? Son paylaşımda ‘Yazdıklarım yazacaklarımın yüzde 1’i bile değil’ demiştim. Keşke keşke keşke bu yazıyı ben yazsaydım” notuyla paylaştı.

Soner Yalçın’ın ilgili yazısı:

Tam bir yıl önceydi… Kim, kimler yenildi aslında

Prof. Dr. Yıldız, toplumsal medya hesabında bugün ise tekrar Soner Yalçın’ın, bugün kaleme aldığı, “Ah Kılıçdaroğlu ah… Erdoğan’ın oyununa geldi” başlıklı yazısını paylaşarak, “Ama bu sefer @h.soneryalcin’ı (Soner Yalçın) savcılığa şikayet edeceğim. Birçok fikrine katılmasam da CHP ve Kılıçdaroğlu tahlilleri daima benim yazmak istediklerim. Bu defa de bugünkü yazımı başımdan çalmış, olmaz ki ama” sözlerini kullandı.

Soner Yalçın’ın ilgili yazı için tıklayınız:

Ah Kılıçdaroğlu ah… Erdoğan’ın oyununa geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir