Sadakatsiz 35. son bölümde Volkan’ı şoke eden görüntü! İşte Sadakatsiz son bölümde yaşanan gelişmeler

Sadakatsiz son kısım tek kesim yayınlandı. Kanal D ekranlarında 20 Ekim Çarşamba akşamı sevenleri ile buluşan Sadakatsiz’de bu hafta hafızası yavaş yavaş yerine gelen Aras’ın Asya’yı öpmesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Başka yandan Asya’ya yardımcı olmak için araştırma yapan Volkan’ın Haluk Güçlü ile ilgili öğrendiği yeni bilgi dikkat çekti. Tüm bunların akabinde gözler dizinin yeni kısım fragmanına çevrildi. Lakin Sadakatsiz yeni kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Dizinin fragmanını aşağıdaki temastan izleyebilirsiniz.

SADAKATSİZ 35. SON KISIMDA NELER OLDU?

Sadakatsiz 20 Ekim Çarşamba yayınlanan 35. yeni kısımda Asya ve Aras ortasındaki yakınlaşma, Volkan’ın dünyasını başına yıkıyor! Pekala bu öpücük yeni bir aşkın başlangıcı mı olacak?

Asya, isminin Aras olduğu ortaya çıkan gizemli yabancı ile yakından ilgilenirken, Aras kendisi ile yeni şeyler keşfedecektir… Başka yandan Derin’in yürüdüğünü ifşa edip etmemesi kararı Melih’in aklını kurcalarken, Volkan’ın şahit olacağı olay, herkes için geri dönülmesi imkansız tansiyonlu günlerin başlangıcı olacaktır.

Derin ve Aras ortasındaki tanışıklığın nereden geldiği ortaya çıktı! Aras’ı gördüğü üzere tanıyan Derin, onun hafızasını kaybettiğini öğreniyor ve eski ilişkilerinden onunla ilgili bilgi toplamaya çalışıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir