Takımı şampiyon olunca evini sarı-kırmızıya boyattı

Bayramiç ilçesinde Tepecik Mahallesi Arslan Sokak’ta yaşayan 67 yaşındaki Galatasaray taraftarı Mustafa Özdemir, A’dan Z’ye her şeyini sarı kırımızı yaptı.

Çocuğu ve torunları da Galatasaraylı olan Özdemir, ekibinin Muhteşem Lig’de 23’üncü kere şampiyon olmasının akabinde yaşadığı iki katlı binayı sarı- kırmızıya boyattı. Daha evvel arabası ve motosikletini de sarı kırmızıya boyatan Özdemir, meskeninin dışına Galatasaray logosu ve 4 yıldızla birlikte ‘Cim Bom Mustafa’ yazdırdı. Özdemir, binanın çatısında bulunan çanak antene dahi Galatasaray logosu yaptırdı. Özdemir ayrıyeten Galatasaray’ın sembolü olan aslan figürünü de meskeninin terasına monte ettirdi. Özdemir’in konutunu gören Galatasaraylı kimi taraftarlarda önünde durarak, fotoğraf çektiriyor.

Galatasaray’ın şampiyon olmasından ötürü konutunu sarı kırmızıya boyattığını söz eden Mustafa Özdemir, “Galatasaray sevdam 13 yaşında başladı. Bu nedenle konutumu tutkunu olduğum sarı ve kırmızı renklere boyattım. Sarı ve kırmızı renk artık kanıma işlemiş. Bundan vazgeçemiyorum. Bu sene Cumhuriyetin 100’üncü yılındaki bu şampiyonluk bizim için ayrıyeten önemli” formunda konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir