Togg sahneye çıktı! Bursa’da büyük buluşma…

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından Gençlik Haftası kapsamında, “Bursa’da Büyük Buluşma” konseri düzenlendi. Merinos Parkı’ndaki konserde Özcan Deniz ve Derya Uluğ tartısını gençlerin oluşturduğu seyircilere mükemmel bir konser verdi. Konserin assolisti ise Anadolu rengi Togg T10X oldu. Anadolu Togg, özel bir rampa ile sahneye çıktı.

GECENİN SÜRPRİZİ

Özcan Deniz’in pilotluğunda sahne alan Togg, gecenin sürprizi olurken Bursalıların heyecanlı alkışlarıyla karşılandı. 16 AKA 986 plakalı T10X’te Özcan Deniz’in co-pilotluğunu yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da Bursalıları selamladı.

TEKNOFEST MONTU

Teknofest montuyla seyircilere, “Hoş geldiniz” diyen Bakan Varank, “Teknofest gençliği burada mı?” kelamlarıyla coşkulu kalabalığa seslendi. Bakan Varank, “Gençler adına” Özcan Deniz’e kırmızı renkli Teknofest montu armağan etti.

ŞAHANE BİR DUYGU

Özcan Deniz, Togg tecrübesiyle ilgili olarak “Şahane bir his. Bütün mühendislere, bütün emeği geçenlere sizler ismine teşekkür ediyorum.” dedi.

BURSA YÜZYILI

Aynı vakitte AK Parti Bursa 2. Bölge 1. Sıra Miletvekili Adayı olan Bakan Varank da yaptığı selamlama konuşmasında Büyük Bursa Buluşması’nı gerçekleştirdiklerini, coşkunun çok hoş olduğunu belirterek “Önümüzdeki günlerde genç kardeşlerimizle, bayanlarla, Bursalı hemşerilerimizle Türkiye Yüzyılında, Bursa Yüzyılında daima birlikte olacağız.” diye konuştu.

KEYİFLİ BİR GECE

Özcan Deniz, “Zorun Ne Benle Aşk” isimli müziğiyle başladığı konserinde Bursalılara keyifli bir gece yaşattı. Bakan Varank, eşi Esra Varank ile birlikte seyircilerin ortasında konseri takip etti. konser sırasında Togg da sahnede kalmaya devam etti.

COŞKU İÇİNDE KARŞILIYORUZ

Derya Uluğ konseri öncesinde de Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş, Bursalıları selamladı. Büyükşehir Belediye Lideri Aktaş, her yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, Gençlik Haftası’nda gençlerle buluştuklarını belirterek “Bursalılar, o kadar çok sevdi ki; geçen sene olduğu üzere bu sene de Derya Uluğ hanımefendi bizlerle birlikte oluyor. Gençlik Haftasını bu yıl coşku içinde karşılıyoruz.” dedi.

 

 

7 DAKİKADA 7 TAHANLI YEDİ
Büyük Bursa Buluşması’nın gündüz programında tahanlı pide müsabakası yapıldı. 16 yarışmacının katıldığı heyecanlı çabayı Bakan Varank ile Büyükşehir Belediye Lideri Aktaş da yakından takip etti. Süleyman Işık, 7 dakikada 7 tahanlı pide yiyerek birinci oldu. Işık, 5 çeyrek altının sahibi oldu.Bakan Varank, Merinos Parkında gençlerin, bayanların ve kooperatiflerin stantlarını da ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir