Trabzonspor Kadın Komisyonu kuruldu

Trabzonspor Bayan Komitesi kuruldu. Mimar Hatice Öztürk başkanlığında oluşturulan Bayan Komitesi’nin kuruluş toplantısına Trabzonspor Lideri Ertuğrul Doğan, Asbaşkan Zeyyat Kafkas, Genel Sekreter Kemal Ertürk, Lider Yardımcısı Ali Haydar Gedikli, Mali Sayman Sami Karaman ve İdare Heyeti Üyeleri Derviş Köz, Ceyhun Eskici, Ali Beyazlı ve Hüseyin Ekşi katıldı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Lider Ertuğrul Doğan, komitenin kurulmasının kulübün geleceği ismine büyük bir eksikliği giderme noktasında kıymetli bir adım olduğunu belirterek, “Trabzonspor idaresinde de bayan üyelerimiz olmalı. Geçtiğimiz genel konseyde harika durum nedeniyle mevzuya gereken hassasiyeti gösteremedik. Bu eksikliği birinci kongrede gidereceğiz. Bayan üyelerimizin ve taraftarımızın artması için kıymetli bir gelişme. Çocuklarımızı ve bayanlarımızı tribünlere çekmeliyiz” dedi.

Kadın Komitesi Lideri Hatice Öztürk ise Trabzonspor’un her etabında bayanların azami seviyede yer alması gerektiğine inandıklarını vurgulayarak, “Başkanımıza ve idare şurası üyelerimize bu türlü bir projeyi hayata geçirdikleri için teşekkür ediyoruz. Hayatın her kademesinde başarılı olan bayanların Trabzonspor’a da büyük katkı sağlayacaklarına inanıyoruz. Trabzonspor’a her bakımdan katkı sağlamak için üzerimize düşeni fazlası ile yerine getirmenin uğraşı içerisinde olacağız. Zira Trabzonspor, her Trabzonlunun ortak bedeli ve üst kimliğidir” sözlerini kullandı.

Mimar Hatice Öztürk’ün başkanlığındaki Bayan Kurulu’nda; Trabzon Barosu Lideri His Aydın, Trabzon Eczacılar Odası Lideri Hasret Arslan, Harita Mühendisleri Odası Lideri Ebru Çolak, Borsa İstanbul Meslek Anadolu Lisesi Müdürü Lütfiye Kul Ercan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Bayan Teşebbüsçüler Heyeti Lider Yardımcısı Seyyare Sungur, KTÜ İç Denetçisi Hasibe Usta, Eczacı Zeynep Göktaş ve iş bayanı Şaduman Çanakçı yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir