Ümraniye’de yol verme kavgasında motosiklet sürücüsünü bıçaklayan şahıs tutuklandı

Geçtiğimiz çarşamba günü saat 07.45 sıralarında Tavukçuyolu Caddesi üzerinde meydana gelen olayda argümana nazaran, hafif ticari araç şoförü Selahattin S. ile motosiklet şoförü Berk D. ortasında yol verme problemi yüzünden tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine Selahattin S. motosiklet şoförü Berk D.’yi 7 yerinden bıçaklayarak yaraladı. Hastaneye kaldırılan Berk D.’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, bıçaklı saldırgan polis takımları tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki süreçleri tamamlanan kuşkulu, Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na sevk edildi.

“Ben de yaralandım, şikayetçiyim”

Şüpheli Selahattin S. mahkemedeki sorgusunda, “Olay günü yolumda giderken motosiklet önümü kesti, motor şoförü ile bir tartışma yaşadım. Laminat işi yaptığım için otomobilimde bıçak vardı. Bana saldırdığı için kendimi muhafaza gayeli bıçağı aldım. Ortamızda yaşanan arbedede bıçak motor şoförünü yaralamış. Bu olay nedeniyle ben de yaralandım. Benim de parmağımda yara vardır. Ben de ondan şikayetçiyim” diyerek tutuksuz yargılanmayı talep etti.

Tutuklandı

Anadolu Sulh Ceza Hakimliği, kuşkulu Selahattin S.’nin “silahla kolay yaralama” suçunu işlediğine dair kuvvetli kabahat kuşkusunun varlığını gösterir somut kanıtların bulunduğunu münasebet göstererek tutuklanmasına karar verdi. Kuşkulu tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KAYNAK: İHA, DHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir