Herkes Duysun Şampiyon!

BURSA (İGFA) – Korupark Bowling Salonu’nda yapılan En Enerjik Bowling Turnuvası’na her biri 5’er bireyden oluşmak üzere 49 kadro iştirak gösterdi. Turnuvada gerilim atan basın mensupları, eğlenceli dakikalar geçirdi.

Turnuvada; A Gazete, Anadolu Ajansı (AA), AS TV, Bursa Hakimiyet Gazetesi, Bursa Hayat Gazetesi, BS Haberler, Bursa Haberdar, Bursaspordabugun.com, Bursayadairhersey.com, Bursayız Biz, Demirören Haber Ajansı (DHA), Enbursa.com, Haberindogrusu.com, Herkes Duysun, Gundembursa.com, İGF Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı (İHA), İtalik PR, Kent Gazetesi, Koza24.com, Başkan Bursa, Lifebursa.com, Line TV, MansetX, Nasıl Bir İktisat Gazetesi, Norm Haber, Nöbetçi Gazete, Olay Gazetesi, Toplumsal TV, Sevimli Medya, TGRT Haber, TRT Haber, Türkiye Spor Muharrirleri Derneği (TSYD), Türkiye Gazetesi, Uludağ Gazetesi, Yeni Devir Gazetesi, Yeni Marmara Gazetesi, Webursa.com takımları ve kıymetli köşe müellifleri kurumlarını temsil ettiler.

Uludağ Elektrik Basın Bowling Turnuvası dört tıp halinde gerçekleşirken, her tıpta farklı kadrolar yarıştı. 250’yi aşkın kişinin iştirak sağladığı ve kıyasıya rekabetin yaşandığı turnuva sonunda birincilik ipini göğüsleyen ekip Herkes Duysun grubu oldu. İkincilik mükafatı Bursayız Biz grubuna giderken, üçüncülük ödülünün sahibi ise Bursasporda Bugün grubu oldu. Turnuvada ayrıyeten ferdi kategoride mükafatlar de takdim edildi. Turnuvanın en skorer bayan oyuncusu unvanını Bursasporda Bugün takımından Özge Şimşirli alırken, en skorer erkek oyuncu unvanını ise Herkes Duysun takımından Musa Yeşildağ elde etti.

En Enerjik Bowling Turnuvası kapsamında şampiyon ekibin her bir oyuncusu, en skorer bayan ve erkek oyunculara altın mükafatı takdim edildi. İkinci ve üçüncü olan kadroların üyelerine ise ikram çekleri verildi. Turnuvaya iştirak gösteren tüm oyunculara madalyalar ve aktifliğe özel formalar armağan edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir