Rapçi Ezhel: Parti kuracağım

Sosyal medya hesabından parti kuracağını belirten rapçi Ezhel’in paylaşımı gündem oldu. Rapçi Ezhel, Twitter hesabından ileride siyasete atılmayı düşündüğünü ve parti kuracağını duyurdu.

Ezhel paylaşımında, “Şu an gencim lakin ileride siyasete atılmayı düşünüyorum. Gelin partimizi daima birlikte kuralım. İsmi Can Parti olsun. Cumhuriyetçi Anadolu Partisi. Logosu kalp olsun. Canınıza can katmaya geldik falan üzere sloganlar. Hatta eli photoshop tutan arkadaşlar bu hayali partiye can katabilir” tabirlerini kullandı. Rapçinin paylaşımı toplumsal medyada gündem oldu.

Ezhel daha sonra da “Canım dediklerinin canını almayacağı bir Türkiye için Can Parti” diyerek İbrahim Tatlıses’in “Canım Dediklerim” müziğini paylaştı.

Ezhel, dün de Eurovision müzik müsabakasına ait olarak toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak, “Birincilik vaat ediyorum” yazmıştı.

Türkiye Eurovision’a birinci sefer 1975 yılında katılmış, toplamda 34 yarışta yer almıştı. Daha evvel, 1976 – 1977- 1979 ve 1994 yıllarında çeşitli sebeplerle müsabakaya katılmama kararı alınmıştı. 2013’te ise TRT Genel Müdürlüğü Eurovision Müzik Müsabakası’ndan çekilme kararı almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir