Saliha Erdim Kimdir, Kaç Yaşında? Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim’in Hayatı

Saliha Erdim gündemin öne çıkan isimlerinden bir tanesi oldu. Toplumsal medyada sıklıkla ismini duyduğumuz Saliha Erdim hakkında araştırmalar yapılıyor. Aile alakaları üzerine çeşitli konferanslar ve seminerler veren Uzman Aile Danışmanı ve muharrir Saliha Erdim’in hayatı merak konusu oldu. Aile eğitimi ve danışmanlığı hizmetlerine, yurt dışında ve Türkiye’de devam eden müellif, birçok organizasyonlarda eğitim vermeye devam ediyor. Pekala, Saliha Erdim kimdir, nereli ve kaç yaşında? Saliha Erdim evli mi? 

Detayların tamamı içeriğimizde…

Aile Danışmanı ve Davranış Bilimleri Uzmanı olarak tanınan Saliha Erdim, verdiği seminerler, kaleme aldığı yazılar ve toplumsal medya paylaşımlarlıyla epeyce tanınır halde geldi.

Gündemde Saliha Erdim’in ismini görenler bahis hakkında araştırma yapmak için arama motorlarına yöneldi.

Saliha Erdim Kimdir?

Saliha Erdim, 1956 yılında Samsun’nun Havza ilçesinde dünyaya geldi. Lisans eğitimini Uluslararası Newport Üniversitesi’nin Davranış Bilimleri Kısmında tamamlayan uzman Aile Danışmanı ve muharrir Saliha Erdim, birebir kısımda yüksek lisansını da tamamladı.

Saliha Erdim’in Kariyeri

Saliha Erdim 2012 yılında bitirdiği Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği (KDTD)’nin müddet ve içerik olarak Avrupa Davranış ve Kognitif Terapiler Birliğinden ‘Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimi’ni ve ‘Kognitif ve Davranış Terapisti’ unvanına sahip oldu. 

Medya Etik Mükafatına de layık görülen Erdim, çeşitli tertiplerde aile ve çocuk üzerine seminerler verdi. Yeryüzü Eğitim Danışmanlık firmasının kurucu ortağı olan Saliha Erdim, profesyonel kimliği ile eğitimlerine devam ediyor.

Saliha Erdim Evli mi?

Saliha Erdim, evli ve 6 çocuk annesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir