Yıldız oyuncunun kâbus anları: Eli bıçaklı saldırgan eşi ve çocukları içerideyken kapısına dayandı!

Sinema ve televizyon dünyasındaki başarılı projeleri bir yana aslen tiyatro kökenli olan ve sahneleri de hiçbir vakit bırakmayan Benedict Cumberbatch, ailesiyle birlikte memleketi İngiltere’de, Londra’da yaşamaya ve burada tiyatro yapmaya devam ediyor. Hollywood’un yolunu da yalnızca sinema çekimleri ve ödül merasimleri için tutuyor.

46 yaşındaki aktör uzun yıllar yakın arkadaşlık kurduğu tiyatro ve opera direktörü 45 yaşındaki Sophie Hunter’la 2015 yılında evlenmişti. Çiftin 2015, 2017 ve 2019 yıllarında doğan üç oğlu var. Bölümde her vakit çalışkanlığı, beyefendiliği ve ağırbaşlılığıyla tanınan usta aktörün başı bir müddettir ısrarlı takipçiler ve saldırganlarla belada.

Polis, saldırganın 35 yaşında Jack Bissell isminde bir adam olduğunu açıkladı

ELİ BIÇAKLI SALGIRGAN MESKENİNİN KAPISINA GELDİ!

Benedict Cumberbatch’in Londra’daki 3 buçuk milyon sterlin kıymetindeki meskeninin bahçesine girip, elindeki bıçakla kapıya dayanan saldırgan yıldız oyuncu ve ailesine kâbus dolu anlar yaşattı. Bir aşçı olduğu öğrenilen 35 yaşındaki saldırganın isminin Jack Bissell olduğu öğrenildi. Jack Bissell, Benedict Cumberbatch’in kapısına elinde aşçıların kullandığı epeyce keskin bir balık bıçağıyla geldi.

Bu dehşetli anlar yaşanırken Benedict Cumberbatch’in, eşi ve çocuklarıyla birlikte konutta olduğu öğrenildi. Polis raporlarına nazaran saldırgan konutun bahçesine girdi ve tehditler savurup bağırırken kapıdaki intercom aygıtını da duvardan söküp attı.

Beaumont Hotel’in beş yıldızlı restoranında da çalışmış bir şef aşçı olan saldırgan kapısına dayandığı Benedict Cumberbatch’e “Buraya taşındığını biliyorum. Umarım meskenin yanıp kül olur” diye seslendi. O anlarda meskenin içinde dehşet dolu halde bekleyen ünlü aktör, eşi ve üç küçük çocuğunun savrulan tehditlerin hepsini duyduğu da söz edildi.

Benedict Cumberbatch ve ailesi yaşananlar yüzünden kaygı dolu uykusuz geceler geçirdi

“AİLE UYKUSUZ GECELER GEÇİRİYOR”

Aileye yakın kaynaklar İngiliz medyasına Benedict Cumberbatch ve eşinin saldırganın içeri girmesinden, onlara ve çocuklarına ziyan vermesinden çok korktuğunu, akın bu boyuta varmasa da yaşananların tesiriyle uykusuz geceler geçirdiğini aktardı. Saldırgan olay yerinden kaçtı fakat kapıdan söktüğü intercom üzerinde bulunan DNA izi sayesinde kısa müddette yakalandı.

Jack Bissell’in saldırıyı gerçekleştirmeden evvel yakınlardaki bir marketten sandviç ekmeği aldığı ve market sahibine de oradan çıktıktan sonra Cumberbatch’in meskenine gidip meskeni yakacağını söylediği öğrenildi. Polis sorgusunda hatasını kabul eden Jack Bissell’e 250 sterlin para cezası ve Benedict Cumberbatch’in kendisine, ailesine ve konutuna yaklaşmasını yasaklayan bir uzaklaştırma buyruğu verildi.

Jack Bissell, akının sebebini açıklamadı lakin hata belgesi kabarık bir sabıkalı olduğu için polis onun izini kolay kolay bulmayı başardı

SALDIRGAN SABIKA KAYDI KABARIK BİR ŞEF AŞÇI

Sorgusu sırasında kendini savunmayan ve kabahatini kabul eden adamın saldırıyı neden gerçekleştirdiği bilinmiyor. Lakin Jack Bissell daha evvel de İngiltere’nin Suriye’ye askeri müdahalesi protestoları sırasında tutuklandığı ve çalıştığı Beaumont Hotel’de huzursuzluk çıkararak uzaklaştırıldığı ve sicilinde hırsızlık, kamu nizamını bozma, uyuşturucu ve mülke ziyan verme cürümlerinden aldığı cezalar bulunduğu biliniyor.

Bu olay Benedict Cumberbatch’in karşılaştığı birinci dehşet dolu akın değil. 2004’te Güney Afrika’da sinema çekerken 6 kişilik bir küme tarafından kaçırılan ve kurtarılan Benedict Cumberbatch, bu olaydan sonra hayata bakışının değiştiğini ve vefata ne kadar yakın olduğunu anladıktan sonra yaşantısıyla ilgili değerli kararlar aldığını anlatmıştı.

ÜNLÜ AKÖTÜRÜN BAŞINA GELEN TEK OLAY BU DEĞİL…

Ünlü oyuncu, 2015’te Sophie Hunter’la evlendikten sonra satın aldığı ve yerleştiği Kuzey Londra’daki konutunda emsal bir korkutucu olay daha yaşadı. Birebir yıl içinde usta oyuncunun takıntılı bir hayranı birkaç defa yaşadığı yere gittikten sonra meskenine ve otomobiline kırmızı kurdeleler yapıştırdı ve bu davranışının akabinde o da bir uzaklaştırma buyruğu aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir