Dondurma yiyerek izleyenleri görünce “Size inat atlamayacağım” dedi

Olay, dün saat 16.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi Haşimişhan Mahallesi 1306. Sokak’ta 3 katlı binanın en üst katında meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, ailesiyle yaşadığı sıkıntılardan dolayı ruhsal buhrana giren M.Ö.E. (40), balkon demirlerinin dışarısına çıktı. Şahsın tehlikeli hareketlerde bulunduğunu ve etrafına bağırdığını duyan mahalle sakinleri 112 Acil Davet Merkezi’ni aradı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sıhhat takımı sevk edildi. İtfaiye takımları tarafından rastgele bir olumsuzluk yaşanmaması için branda açıldı. Polis grupları şahsı ikna etmek için uzun mühlet uğraş verdi. Şahsın balkona çıktıktan sonra balkon kapısını da dışarıdan kilitlediği görüldü.

Bu sırada olayı duyarak sokakta toplanan meraklı vatandaşlar polisi adeta sıkıntıdan çıkardı. Birtakım şahıslar o anları dondurma yiyerek izlerken, kimileri da kullanılmayan bir deponun üzerine çıkarak izledi. Olay yerinden geçen bir Rus bayan ise kendisinin hastanede çalıştığını belirterek, polis gruplarına yardımcı olabileceğini söyledi. Şahsın vakit zaman bir eli ile demire tutunması ve öbür eli ile de yakınlarını telefonla arayıp konuşması görenleri şaşırttı.

“ÇATLADINIZ DİMİ ATLAYAMADIM ÖLEMEDİM DİYE”

Bir müddet sonra güçsüz kalan şahıs polis takımlarından su istedi. Bunun üzerine su alarak üst çıkan takımlar, şahısla daha yakından irtibat kurarak 2 buçuk saat sonra ikna etti. Bu sırada vatandaşlar tarafından izlenmesine kızan şahıs, “Çatladınız dimi atlayamadım ölemedim diye. Ancak size inat atlamayacağım” dedi. Şahsın yapılan incelemede 1 saat evvel de diğer bir binaya çıkarak birebir davranışlarda bulunduğu öğrenildi. Polis grupları tarafından aşağı indirilen şahıs, süreç yapılmak üzere karakola götürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir