Haluk Levent Açıkladı: Acun Ilıcalı’dan Deprem Bölgesine Dev Destek!

Merkez üssü Kahramanmaraş olan iki zelzelenin ve sayısız artçının akabinde bölgeye birinci giden isimlerden biri Haluk Levent oldu. Yardım platformu AHBAP’la birlikte canla başla çalışan Haluk Levent, sarsıntı bölgesi için ünlülerin de takviye olduğunu tek tek açıklıyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Melih Demiral üzere isimlerden sonra Acun Ilıcalı’nın da bölgeye yardım yapacağı öğrenildi ?

Kahramanmaraş merkezli iki büyük sarsıntının akabinde sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere herkes bölgeye yardımcı olabilmek için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Özellikle sıkıntı vakitlerimizin baş kahramanı Haluk Levent’in kuruculuğunu üstlendiği AHBAP Derneği zelzele bölgesine ulaşan birinci yardım kuruluşlarından biri.

Haluk Levent, bir yandan afet bölgesinde çalışırken bir yandan da ünlülerin yaptığı yardımları toplumsal medya adreslerinde anbean paylaşıyor.

En son yardım ise Acun Ilıcalı’dan geldi. Acun Ilıcalı; sarsıntı bölgesinde 100 tır Ahbap Su, 5 milyonluk eşya dayanağı ve satın alınacak konteynerlerin içerisine eşya alınacağının kelamını verdi.

İşte o tweet ?

Hepimize geçmiş olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir